تازه های تکنولوژی

احتمالاً نسخه جدیدی از سری The Witcher در دست ساخت هست

پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

احتمالاً نسخه جدیدی از سری The Witcher در دست ساخت هست

دسته بندی : آی تی تاریخ : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷


استودیوی سی دی پراجکت رد قبلاً اعلام کرده بود که بازی The Witcher 3: Wild Hunt آخرین نسخه از داستان گرالت (Geralt) خواهد بود. با این حال، این آخرین بازی این مجموعه نخواهد بود که این استودیوی لهستانی بر اساس این جهان ساخته هست.
تا به اینجای کار، سری The Witcher بیش از ۳۳ میلیون نسخه فروخته هست و سی دی پراجکت رد اشتیاق بیشتری برای کسب درآمد از آن دارد.
آدام کیکینسکی (Adam Kiciński)، مدیرعامل استودیوی سی ی پراجکت رد (CD Projekt Red) در گفتگو با Bankier.pl به این نکته اشاره داشت که احتمالاً شاهد بازی های بیشتری از جهان The Witcher باشیم. البته باید اشاره کنیم که منظور او بازی رومیزی و نقش آفرینی Gwent نیست.
استودیوی سی دی پراجکت رد در حال حاضر برروی یک پروژه دیگر به غیر از بازی Cyberpunk 2077 کار می کند که آمادگی صحبت درباره آن را ندارند. کیکینسکی در این باره ابراز داشت:
او در ادامه اظهار داشت که «زمان صحبت درباره دومین پروژه این شرکت از راه خواهد رسید».
آخرین سوالی که از او در این مصاحبه پرسیده شد این بود: آیا سی دی پراجکت رد به توسعه The Witcher 4 می اندیشد؟ کیکینسکی در جایگاه پاسخ به این پرسش گفت:
انتظارات شما از The Witcher بعدی چیست؟ آیا فکر می کنید که مطابق با گفته ها ، سیری (Ciri) شخصیت اصلی بعدی این مجموعه خواهد بود؟